Голова Васильківської райдержадміністрації прозвітував про роботу за рік

голова Васильківської районної державної адміністрації В.І. ОДИНЕЦЬ звітував про підсумки діяльності РДА у 2016 році, а також окреслив пріоритетні напрямки роботи у 2017, про це пише Васильків Сьогодні з посиланням на Васильківська РДА
З публічного звіту голови Васильківської районної державної адміністрації Владислава Одинця:
Один із пріоритетних напрямків діяльності РДА – надання якісних адмінпослуг. Наразі робота Центру надання адміністративних послуг при Васильківській РДА відповідає всім основним вимогам. За рік впровадили в роботу електронну чергу, закупили орг. техніку, замінили меблі та інше. З формуванням в Україні об’єднаних територіальних громад та децентралізацією владних повноважень, зокрема у сфері надання адміністративних послуг, виникає потреба у розбудові ЦНАПів. Тож, тепер за планом – відкриття ЦНАПів у перспективних територіальних громадах: Гребінківській та Калинівській. Нині триває обговорення щодо переліку сервісних послуг, які будуть надаватися громадянам для спрощення процедури отримання дозвільних документів у смт Гребінки і Калинівка.

Охорона здоров’я. Попрацювали й для розвитку Васильківської центральної районної лікарні та комунального закладу Васильківської районної ради «Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги». Так, переведено відділення переливання крові ЦРЛ з вул. Героїв Небесної Сотні, 46 м. Василькова на нову площадку по вул. Декабристів, 87. Виконано ремонтні роботи з енергозбереження та утеплення ЦРЛ. В приміщенні колишньої дитячої поліклініки проведено капітальний ремонт (невдовзі тут розмістяться терапевтичне і неврологічне відділення); ремонт провели й в господарчому корпусі невідкладної медичної допомоги та МСЕК; дитячого корпусу; приймального відділення під розміщення травматологічного центру з протишоковою палатою; поліклінічного відділення. Крім того, відкрили пункт переливання крові.
Що стосується районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, то тут слід передусім назвати відкриття Мархалівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ), реконстукція Плесецької амбулаторій ЗПСМ, реконструкцію приміщення для розміщення Лосятинської амбулаторії ЗПСМ, заміну вікон у Кодаківській амбулаторії ЗПСМ, перекриття даху, поточний ремонт та заміну вікон Дослідницької амбулаторії ЗПСМ.
Щодо освіти. Здійснено заходи з підвищення енергоефективності в навчальних закладах. Проведено капремонт Данилівської ЗОШ, утеплено фасад ДНЗ «Данилко» в с. Данилівка, облаштовано шкільні стадіони в Данилівській ЗОШ та Путрівському НВК. Оновлено 7 комп’ютерних класів.

Велика і всебічна увага приділялась й сфері дошкільної освіти. За 2016 рік було відкрито п’ять докшільних груп (с. Мар’янівка -2 на 40 дітей, с. Іванковичі -2 на 40 дітей, смт Калинівка – 2 на 60 дітей).

Справжньою окрасою і гордістю освіти Васильківщини є Путрівський навчально-виховний комплекс «гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
У 2016 році встановлено СТЕМ – лабораторію, інтерактивні дошки для початкової школи, обладнано лінгафонний кабінет. Тут запроваджено новітні освітні технології навчання, створено естетично-інтелектуальний простір для комфортного навчання учнів.

Не минули увагою і спорт. Однією із центральних подій в розвитку районного спорту у минулому році – це відкриття Центрального спортивного комплексу «Васильківської районної дитячої – юнацької спортивної школи» в селищі Калинівка. Хочеться зазначити, що до цього у Васильківському районі не існувало в таких масштабах свого власного спортивного об’єкту. На базі закладу функціонують декілька спортивних секцій : бокс, техвандо, дзюдо панкратіон. Також було відкрито в селі Данилівка зал спортивних єдиноборств для підростаючого покоління і це лише початок в планах на 2017 рік створення подібних спортивних об’єктів ще в декількох населених пунктах нашого району.

Культура та туризм. Один з пріоритетних напрямків сектору культури – розвиток шкіл естетичного виховання в контексті сучасних методик навчання, збільшення кількості вихованців та викладацьких кадрів, а також удосконалення матеріально-технічної бази. Планується розширити приміщення ДШМ в смт Глеваха та смт Калинівка.
Владислав Одинець наголосив на важливості створення мистецьких класів в кожній ЗОШ з метою дати дітям можливість всебічно розвиватися, розкривати свої таланти в кожному населеному пункті.
Крім того, розроблено та затверджено програми комп’ютеризації бібліотек району на наступний рік, у 2017 планується оптимізувати сільські бібліотеки.
Також ухвалена програма розвитку туризму у Васильківському районі на 2017-2018 роки.
У сфері туризму слід відзначити відкриття трьох веломаршрутів у районі, а саме: Глеваха – Копачів, Калинівка – Забір’я, Калинівка-Плесецьке.

Пріоритети на 2017 рік:

Охорона здоров’я.

У великих населених пунктах району передбачається завершення капітальних ремонтів та відкриття приміщень амбулаторій ЗПСМ у селах Лосятин і Плесецьке, а ще реконструкція і відкриття приміщення такої ж амбулаторії в смт. Гребінки. На порядку дня й реконструкція пологового відділення ЦРЛ. Але самою головною метою в галузі охорони здоров’я на 2017 рік, це створення госпітального округу на базі Васильківської ЦРЛ в рамках розпочатого в нашій державі процесу медичної реформи і для цього у нас є всі можливості та умови.

 

Освіта. Першочергова увага буде приділена 8 базовим найбільшим школам. Зокрема мова йде про капітальні ремонти: Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 із заміною системи опалення та утепленням фасадів, Гребінківської гімназії із зміною системи опалення та електропостачання, а також реконструкцію Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою в колонах приміщення на вісім додаткових навчальних класів.
Підсумовуючи сказане, Владислав Одинець підкреслив, що досягнуте в 2016 році дозволяє з впевненістю стверджувати, що при злагодженості дій, взаєморозумінні й співпраці всіх органів влади району плідна, ефективна робота на благо його громади можлива і результативна. Все, що було здійснено у минулому році було би неможливо без злагодженої роботи між районною радою, сільськими, селищними радами та Васильківською РДА. Це дає підстави оцінювати здобуте як плацдарм для нових, ще кращих кінцевих результатів у 2017 році і вони можливі за умов затвердження районною радою “Програми соціального – економічного та культурного розвитку Васильківського району на 2017 рік” .

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району