На водоймах Обухівщини за літо втопились кілька людей

Літо продовжується, а з ним – і відпочинок біля водойм. На жаль, не всі вміють правильно поводити себе у воді, аби не наразитись на небезпеку.  Так, за повідомленням Рятувальної станції міста Українки з 1 червня по 14 серпня її працівниками  було врятовано 5 громадян, двом  надана долікарська допомога, піднято трьох потопельників в Обухівському районі на річках Стугна, Козинка та Бориспільському районі на річці Дніпро.

Повідомляє сайт ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на obukhiv.online.

«Протягом літа працівникам Рятувальної станції міста Українка додається роботи ще й тому, що значна кількість громадян забуває про безпеку, точку повернення, та через самовпевненість чи зневажливе ставлення до власного життя, – запливають на фарватер (судохідну частину річки). Виявлено потопельників: 21 липня у річці Дніпро поряд із селом Кийлів, Бориспільського району; 25 липня на річці Стугна в місті Українка та 29 липня на річці Козинка»,- повідомляють рятувальники.

Нагадаємо, на початку серпня Головне управління ДСНС України у Київській області  повідомляло про випадки загибелі людей на водних об’єктах. Усього, з початку року на водоймах Київщини загинули близько півсотні  осіб.

«Водолазною групою ДП МРЦ з озера на поверхню піднято тіло громадянина 1982 р.н., який втопився в селі Таценки, Обухівського району. Також на території району в річці Козинка, виявлено тіло потопельника. Силами рятувальної станції міста Українка тіло вилучено” – повідомляли вони

Рятувальники переконані, що небезпеку становлять несанкціоновані пляжі, непристосовані для відпочинку громадян, а також купання в штучних водоймах, невеликих озерах. Рятувальники попереджають: якщо ви не вмієте плавати – не довіряйте себе підручним плавзасобам. Найкращий час доби для купання – 8-10 годин ранку і 17-19 годин вечора. Не варто купатися раніше ніж через годину-півтори після прийому їжі. Перед купанням відпочиньте. Заходьте у воду обережно, повільно, коли вода дійде вам до пояса, зупиніться і лише тоді зануртеся. Не запливайте далеко від берега.
Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо не впевнені у власних

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району