У Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника

11 серпня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника. Це професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів щорічно відзначається в Україні у другу неділю серпня.

Про це повідомляє сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого представників будівельної галузі Білої Церкви його заступник міського голови Валерій Гнатюк.

Він наголосив, що саме будівництво є рушійною галуззю економіки країни, забезпечує місто робочими місцями, наповнює міський бюджет. Заступник міського голови висловив вдячність представникам будівельної галузі Білої Церкви за наполегливу роботу, побажав успіхів у звершенні всіх планів, у розробці нових проектів та всього найкращого. Також відмітив, що влада міста максимально сприятиме тому, аби на території Білої Церкви працювало якомога більше місцевих підприємств.

«Сьогодні міська влада відкрита і робитиме все можливе й неможливе для того, щоб будівельна галузь Білої Церкви розвивалася, а наше місто – процвітало», – наголосив Валерій Гнатюк.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята представникам будівельної галузі були вручені грамоти та подяки Білоцерківської міської ради. Слова вітань були адресовані представникам та колективам будівельних організацій, які працюють на теренах нашого міста, проектних організацій, підприємств, які проводять експертизу будівельних проектів, тощо.

Варто відмітити, що в Білій Церкві, поряд із новими, працює ряд підприємств із багатою історією, усталеними традиціями. Серед них – ЗАТ «Білоцерківське спеціалізоване управління №548», КП «Домобудівельний комбінат», ПП «Еркер», СП «Укрінтерм» та ін.

У той же час, на ринку будівельних послуг себе успішно зарекомендували такі підприємства, як: ТОВ «Білоцерківрозгрупторг», ТОВ «Буд-БЦ», МПП «Агач», ТОВ «МЖК-БУД БЦ», ТОВ «Житлокомунбуд», ТОВ «Нафтогазпостач», ТОВ «Снікос» та ін.

Подяками міського голови були відзначені також представники структурних підрозділів міської ради, які безпосередньо співпрацюють із будівельною галуззю міста, а зокрема працівники відділу капітального будівництва.

Приємним доповненням до грамот та подяк стали сигнальні примірники книжки «Будівельна історія Білої Церкви ХІ-ХХІ століття».

Видання побачило світ зовсім нещодавно, і під час заходу історик, науковець та один із його авторів Євген Чернецький провів коротку презентацію праці, поділившись особливостями видавничого процесу. Історик відмітив, що книжка видана у 4 томах, робота над нею тривала протягом 12 років, наклад становить 500 примірників.

«Попри те, що зроблена досить велика кропітка робота, цю книжку завершити нам так і не вдалося, адже в місті постійно щось будується, і ми не встигаємо все зафіксувати. Тому нам довелося просто поставити крапку і зізнатися собі, що будівельна історія Білої Церкви твориться на наших очах», – сказав Євген Чернецький.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району