У Яготині контролюють якість шкільного харчування

22.02.2017 року методистом районного методичного кабінету відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації  на базі дошкільного навчального закладу (ясла – садок) комбінованого типу № 2 «Дюймовочка» проведено засідання районного методичного об’єднання   завідуючих дошкільних навчальних закладів на тему «Невідкладні заходи з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах». В ході засідання проведено контроль за вихованням культурно – гігієнічних навичок дітей під час сніданку  та чергування дітей середньої групи  (вихователь Гридасова А.А.),  про це повідомляє Яготин Сьогодні з посиланням на Яготинську РДА.

Під  час практичного блоку учасниками  засідання здійснено контроль відповідно карток аналізу умов харчування та дотримання санітарного стану харчоблоку в дошкільних навчальних закладах.

Під час розгляду  циклограми контролю за організацією харчування дітей в дошкільних навчальних закладах завідуючі дошкільних навчальних закладів району поділилися досвідом щодо забезпечення якісного харчування в дошкільних навчальних закладах.

Питання щодо підведення підсумків  тематичного контролю з проблеми харчування в дошкільному навчальному закладі № 2 «Дюймовочка» висвітлено   завідуючою Грушкою К.В., які узагальнено відповідними документами.

Під час теоретичного блоку Миненок О. В. активізувала знання завідуючих дошкільними навчальними закладами з Інструкції з організації харчування в дошкільних навчальних закладах та Санітарного регламенту дошкільних навчальних закладів.

З метою закріплення знань Оксаною Вікторівною проведено   вікторину  щодо дотримання вимог нормативно – правових документів з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Також проведений аналіз виконання норм харчування в дошкільних  навчальних  закладів району за січень 2017 року.

В ході засідання прийняті методичні рекомендації щодо забезпечення дієвого контролю з боку адміністрації дошкільного навчального закладу за організацією харчування дітей.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району